İstanbul Evden Eve Nakliyat

Moda Parça Eşya Taşıma

Moda Parça Eşya Taşıma kısmını size değerli müşterilerimize birkaç adımda anlatmak ve sizleri bilgilendirmek üzere bu yazıyı kaleme alıyoruz. Kadıköy’den bütün semt ve mahallelerine parça transfer araçlarımız vardır ve bu konuda sizlere hizmet sunmaktayız. Bu hizmetleri sizlerle buluşması için bizlere ulaşmanız ve bizim web sitelerimiz ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.www.tezelnakliyat.com

İstanbul Evden Eve Nakliye
İstanbul Evden Eve Nakliyat

1.Moda Parça Eşya Nasıl Taşınır?

Moda parça eşya nasıl taşınacağı konusunda sizlere birkaç bilgi sunalım. Öncelikle size en uygun ve kaliteli hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiş firmaya ulaşmanız lazım daha sonra piyasada birkaç firmadan fiyat teklifi isteyin , ve mümkün olduğu kadar ekspertiz hizmeti isteyiniz. Ekspertiz hizmetleri ücretsizdir.

Anlaştığınız firma öncelikle sizlere aracını gönderir ve yükleme için uygun koşulları sağlamanız lazım , şartlar uygun olursa (aracın yanaşmasına herhangi bir engel olmaması) taşınacak malzemeleriniz paketlenerek hazırlanır ve araca taşınır. Böylelikle ilk adresteki taşıma işlemi tamamlanır. Eşyanın teslim edileceği adrese ulaşılır. Ulaşım işi tamamlandıktan sonra sizlerin göstereceği uygun yerlere  eşyalar konularak sizlere teslim edilir ve ödeme işlemleri tamamlanır.

Şehirlerarası Nakliye
Şehirlerarası Nakliye

2.Moda Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılık

Moda  Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma için yapmanız gerek birkaç inceleme var . Bunlardan ilki kesinlikle bir kaç firmadan teklif alınız. Fiyatları karşılaştırın ve firmalardan yetki belgelerini isteyiniz. Ekspertiz hizmeti de kesinlikle almanız tavsiye edilir.

Karar verdikten sonra sözleşmenize taşınma gününü kayıt edin ve karşılıklı mutabık kalın ve firmayı takipte kalın size araç geldiği gün eşyalarınız komple paketlenerek sarılır ve araca güvenli bir şekilde taşınır. Sizlerin de sunmuş olduğu teklif doğrultusunda eşyalarınıza şehirlerarası parça eşya taşıma sigortası yapılır ve kendinizi garantiye almış olursunuz.

3.Moda Parça Eşya Taşımacılık Fiyatları

Moda Parça Eşya Taşımacılık Fiyatları konusunda sizlere bir fiyat listesi sunuyoruz. Aşağıdaki fiyat listemizi inceleyebilir ve referans değerler olarak alabilirsiniz. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Ayrıca fiyatlarımız şehirlerarası parça eşya taşıma fiyatları değildir. Sadece Kadıköy ve bağlı semt fiyatlarıdır.


Eşya Nitelik                                                                                      Fiyat Aralığı 

Koltuk – Kanepe Takımı                                                                        450 –  550  TL

 Beyaz Eşya -Mutfak                                                                             350 – 550   TL

 Salon Takımı                                                                                          300 -500    TL

  Yatak Odası                                                                                         350 – 599    TL

4.Moda  Parça Eşya Taşıma Firmaları

Moda Parça Eşya Taşıma Firmaları seçerken yapmanız gereken bölgede çalışan adresi konumu belli olan firmalarla anlaşmanız. Bu firmalara arama motorlarından ulaşmanız çok kolay aslında ; ama daha sonraki işlemle için canınızın sıkılmaması için doğru firmaya ulaşmanız şart. Bunun için TEZEL nakliyat olarak yıllardır müşterilerimiz yanındayız ve bu hizmetin karşılığını da yıllardır alıyoruz. Bu bilinç ile sürekli araç filomuzu genişletiyor ve hizmet devamlılığı sunuyoruz.

Moda Parça Eşya Taşıma
MODA PARÇA EŞYA TAŞIMA

Leave a Comment

Tıkla Ara