İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama hizmeti veren firmamız ile eşyalarınızı güvenli ve kaliteli bir şekilde depolama alanlarımızda muhafaza edebilirsiniz. Deneyimli ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımız ile birlikte eşyalarınızı zarar görmeyecek bir şekilde paketlemekteyiz. Profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğimiz ev eşyası depolama hizmeti ile eşyalarınızın güvenliği için her türlü önlemi almaktayız.

Depolama işlemleri ile ilgili bütün gerekli prosedürleri gerçekleştirerek eşyalarınızı sigortalamaktayız. Ekspertiz hizmetimiz ile birlikte eşyalarınızı önceden analiz edip sizlere depolama hakkında bilgi vererek bütçe dostu fiyatlar sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirdiğimiz ev eşyası depolama hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Ev Eşyası Depolama Hizmeti

İstanbul ev eşyası depolama hizmetimiz ile eşyalarınızı gönül rahatlığı ile koruyabilirsiniz. Teknolojik imkanlar dahilinde eşyalarınızı muhafaza ettiğimiz depolama alanlarımız ile eşyalarınızı bizlere teslim ettiğiniz şekilde alabilirsiniz. Düzenli olarak ilaçladığımız depolama alanlarımızda hiçbir şekilde rutubet ve toz bulunmamaktadır. Profesyonel ev eşyası depolama hizmeti almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. Sitemiz aracılığı ile bizler ile iletişime geçebilirsiniz.
  2. Ev eşyası depolama hizmeti hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra adresinizi bizlere iletebilirsiniz.
  3. Depolanacak eşyaların boyutuna göre ayarladığımız nakliye araçlarımız ile eşyalarınızı sizlerde teslim almaktayız.
  4. Araçlarımıza aktardığımız eşyalarınızı depolama alanlarımız taşımaktayız.
  5. Anlaşma yaptığımız süre boyunca eşyalarınız güvenli bir şekilde depolama alanlarımız muhafaza edilir.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul eşya depolama fiyatları söz konusu olduğunda fiyatları etkilemekte olan iki unsur vardır. Firmamızın belirlediği fiyat standartlarından ayrı olarak eşyaların boyutu ve depolanma süresi fiyatlara etki eder. Doğrudan evinizden teslim aldığımız eşyalarınızı için daha uygun fiyatlandırmalar yapmaktayız.

Eşyalarınızın boyutuna göre belirleyecek olduğumuz nakliye araçlarımız göz önünde bulundurulduğunda bu durumlarda fiyat farkı olabilmektedir. Ev eşyası depolama fiyatları hakkında net bir bilgi almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Sağladığımız ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızı teslim almadan önce analiz ederek net bir fiyatlandırma yapmaktayız. Titizlik ile gerçekleştirdiğimiz depolama işlemleri için bütçe dostu fiyatlar vermekteyiz.

İstanbul Güvenli Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama hizmeti için en önemli unsur eşyaların güvenliği olmaktadır. Eşyalarınızı taşınma noktasında en kaliteli ekipmanlar ile paketleyerek taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Her türlü doğal afete karşı güvenlik önlemleri aldığımız depolama alanlarımızı düzenli olarak ilaçlamaktayız. Güvenli ev eşyası depolama konusunda gerekli olan tüm prosedürleri sağlamaktayız. Eşyalarınız için sigorta işlemlerini gerçekleştirerek güvenli bir şekilde depolama alanlarımızda korumaktayız. Aynı zamanda, eşyalarınızı teslim almadan verdiğimiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızı önceden analiz etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bütçe dostu fiyatlandırmalar yapmaktayız.

Deneyimli ekibimiz ile birlikte sunduğumuz ev eşyası depolama hizmetleri hakkında bilgi almak için bizler ile sitemiz aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

İSTANBUL EŞYA DEPOLAMA

İstanbul Eşya Depolama Nakliyatı Nasıl Oluyor?

Adalar Eşya Depolama Nakliyatı yapmak için öncelikle firmamızla ön sözleşme imzalamanız lazım çünkü depolama hizmeti verdiğimiz firmalara %20 lik bir nakliyat indirimi uyguluyoruz. Kaliteli ve güvenli bir depolamanın ilk şart iyi bir nakliyattır. Biz önceden yapmış olduğumuz sözleşme gereği depolanacak bütün eşyalarınız komple paketliyoruz. Paketlediğimiz eşyaları düzenli ve sıralı bir şekilde araçlarımıza istifliyoruz. Daha sonra araç size en yakın olan depo alanlarımıza harekete geçiyor. Depolama alanına gelen araçların eşya boşaltma işlemi başlar . İsterseniz bu işlem sizin nezaketinde yapılabilir. Ama eğer yeterince zamanınız yoksa bizlere eşlik istemeyebilirsiniz.

Eşya Depolama Nakliyat hizmetimiz bütün İstanbul semt ve mahallelerinde mevcuttur. Toplamda İstanbul ‘da Anadolu ve Avrupa  Yakasıda olmak üzere 25 adet depolama alanımız vardır. Sizlerin bu teveccühü ile depolama alanlarımızı sürekli arttırıyoruz. Bu da yıllardır bizim bölgeye sunduğumuz kaliteli ve güvenli depolama sayesindedir. Eşya Depolama Nakliyat Tezel Nakliyat güvencesi ile bir markadır. Bunun için bizim web sayfalarımızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Bize ulaşıp müşteri temsilcilerimiz istediğiniz konuda sizlere danışmanlık hizmeti vermektedir. Kesinlikle konuşmanızı ve fikir almanızı tavsiye ederiz. İstanbul Eşya Depolama Nakliyat kendi alanında en önde gelen firmalardan biridir.

İletişim : 0 535 761 87 21

Merkez : 0 850 302 82 62

Tıkla Ara