İstanbul Evden Eve Nakliye

İstanbul Kilis Arası Nakliyat

Her şehirlerarası nakliyatta dikkatli olunması gerektiği gibi İstanbul  Kilis arası nakliyat işleminde de oldukça dikkatliyiz. Çünkü şehirlerarası nakliyat gidilen mesafe, şehir içi mesafelere göre daha uzun olduğu için hem fiyat konusunda, hem nakliyat şirketinin güvenilirliği ve profesyonelliği konusunda, hem de eşyalarınız için yaptığınız taşınma planında farklılıklar yaratırız.

İstanbul Kilis arası nakliye için seçeceğiniz firma alanında oldukça profesyonel ve nakliyat ekiplerinin yeterli deneyime sahibiz. Uzun mesafeli evden eve nakliyat işlemleri, şehir içi yapılan nakliyat işlemlerine göre daha çok risk taşıyor. Dolayısıyla nakliyat firmasının yaptığı taşıma planının yanında sizler de eşyalarınız için plan yapmalısınız. Bunlara örnek olarak ;

 İstanbul Kilis  Arası Nakliyat İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

a) Eşyalarınızı İyi Paketlemelisiniz ya da Nakliyat Firmasından Yardım Almalısınız

Eşya paketlemek, İstanbul –Kilis arası nakliye işleminde oldukça önemlidir. Doğru şekilde paketlenmeyen eşyalar ya da nakliyat aracına doğru şekilde yerleştirilemeyen eşyalar özellikle uzun mesafelerde büyük risk taşıyor. Dolayısıyla İstanbul Kilis nakliye işleminizde bu maddeye oldukça dikkat ediyoruz.

b) Unuttuğunuz Herhangi Bir Eşya Olmaması İçin Önlem Almalısınız

İstanbul Kilis arası nakliye işleminiz uzun bir mesafede olacağı için eşyayı unuttuğunuz yere dönmek zor olur.  Örneğin; Kıyafetler, Mutfak eşyaları, Salon eşyaları, Gereksiz eşyalar, Aksesuarlar gibi kategorilere ayırarak bir liste oluşturuyoruz. Paketlediğimiz her eşyaya işaret  atarak neyi alıp neyi almadığımızdan emin oluyoruz.

c) Özel Eşyalarınızı Kendiniz Götürebilirsiniz

İstanbul Kilis arası nakliyat mesafesinden dolayı, işe yarayacak ya da sizin için maneviyatı olan eşyalarınızı  götürebilirsiniz. Çünkü sizler için özel olan eşyalara her an ihtiyacınız olabilir. Bazı durumlarda olası gecikmelerden dolayı eşyalarınız geç gelebilir. Firma tarafından eşya sigortası yapılsa bile manevi değeri olan eşyanızın hasar görebilir.Bunlar gibi taşınabilecek özel eşyalarınızı kendiniz de götürebilirsiniz.

d) Nakliyat Ekipleri Gelmeden Önce Yeni Eviniz İçin Yerleşim Planı Yapmalısınız

Evden eve nakliyat işleminde eşya sayısı fazla olduğu için İstanbul Kilis arası nakliye işleminiz gerçekleşmeden önce bir plan yapıyoruz.  Kabataslak bir tasarım oluşturmak, yeni evinize hızlıca yerleşmeniz için oldukça etkili oluyor. Eşya yerleştirme planı yapmadığınız takdirde evinize taşınan eşyalar gözünüzde fazla gelir sizi stres sokar. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için yerleşim planı yapmak sizlere avantaj sağlarız. Bunun yanında yerleşmenizi kolaylaştırmak için nakliyat ekipleri gelmeden önce yeni evinizi temizlemeyi de ihmal etmeyin.

e) İstanbul Kilis Arası nakliyat güncel fiyat listesi

Oda sayısı                                      Nakliye Fiyatı

1+0                                                  750 – 1000 TL

1+1                                                  950 – 1250 TL

2+1                                                 2000- 2500 TL

3+1                                                 2500- 2800 TL

İstanbul Kilis Arası Nakliyat Telefonları :  0535 761 87 21 GENEL      :  0 850 302 82 62

İstanbul Kilis Arası Nakliyat
İstanbul Kilis Arası Nakliyat

Leave a Comment

Tıkla Ara