İstanbul Evden Eve Nakliye

İstanbul Karabük Arası Nakliyat

Her şehirlerarası nakliyatta dikkatli olunması gerektiği gibi İstanbul Karabük arası nakliyat” oldukça dikkatliyiz. Çünkü şehirlerarası nakliyat gidilen mesafe, şehir içi mesafelere göre daha uzun olduğu için hem fiyat konusunda, hem nakliyat şirketinin güvenilirliği ve profesyonelliği konusunda, hem de eşyalarınız için yaptığınız taşınma planında farklılıklar yaratıyoruz.

İstanbul Karabük taşıma  için seçeceğiniz firmanın alanında oldukça profesyonel ve nakliyat ekiplerinin yeterli deneyime sahibiz. Uzun mesafeli evden eve nakliyat işlemleri, şehir içi yapılan nakliyat işlemlerine göre daha çok risk taşıryor. Dolayısıyla nakliyat firmasının yaptığı taşıma planının yanında sizler de eşyalarınız için plan yapmalısınız. Bunlara örnek olarak ;

 

 İstanbul Karabük Arası Nakliyat İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

a)İstanbul Karabük Arası Nakliyat Eşyalarınızı İyi Paketlemelisiniz ya da Nakliyat Firmasından Yardım Almalısınız

Eşya paketlemek, İstanbul  Karabük ev taşıma oldukça önemlidir. Doğru şekilde paketlenmeyen eşyalar ya da nakliyat aracına doğru şekilde yerleştirilemeyen eşyalar özellikle uzun mesafelerde büyük risk alarak, olası bir hasara sebebiyet verebilir.İstanbul  Karabük eşya taşıma işleminizde bu maddeye oldukça dikkat ediyoruz.

b) Unuttuğunuz Herhangi Bir Eşya Olmaması İçin Önlem Almalısınız

İstanbul Karabük arası parça eşya taşıma işleminiz uzun bir mesafede olacağı için eşyayı unuttuğunuz yere dönmek sizler için zor oluyor.  Örneğin; Kıyafetler, Mutfak eşyaları, Salon eşyaları, Gereksiz eşyalar, Aksesuarlar gibi kategorilere ayırarak bir liste oluşturuyoruz.Paketlediğimiz her eşyaya işaret  atarak neyi alıp neyi almadığımızdan emin oluyoruz.

c) Özel Eşyalarınızı Kendiniz Götürebilirsiniz

İstanbul Karabük  nakliyat mesafesinden dolayı, işe yarayacak ya da  maneviyatı olan eşyalarınızı kendiniz götürebilirsiniz. Çünkü sizler için özel olan eşyalara her an ihtiyacınız olabilir. Bazı durumlarda olası gecikmelerden dolayı eşyalarınız geç gelebiliryor.

İstanbul Karabük Arası Nakliyat
İstanbul Karabük Arası Nakliyat

Firma tarafından eşya sigortası yapılsa bile manevi değeri olan eşyanızın hasarı ödense bile  üzücü bir durum olur. Bunlar gibi taşınabilecek özel eşyalarınızı kendiniz de götürebilirsiniz.

d) Nakliyat Ekipleri Gelmeden Önce Yeni Eviniz İçin Yerleşim Planı Yapmalısınız

Evden eve nakliyat işleminde eşya sayısı fazla olduğu için İstanbul Karabük arası nakliyat işleminiz gerçekleşmeden bir plan yapıyoruz. Kabataslak bir tasarım oluşturmak, yeni evinize hızlıca yerleşmeniz için oldukça etkili oluyoruz. Eşya yerleştirme planı yapmadığınız takdirde bir anda evinize taşınan eşyalar gözünüzde fazla görünür. Sizi stresli bir duruma sokuyor.

Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için yerleşim planı yapmak sizlere avantaj sağlıyoruz. Bunun yanında yerleşmenizi kolaylaştırmak için nakliyat ekipleri gelmeden önce yeni evinizi temizlemeyi de ihmal etmeyiniz.

e) İstanbul Karabük Arası nakliyat güncel fiyat listesi

Oda sayısı                                      Nakliye Fiyatı

1+0                                                  750 – 1000 TL

1+1                                                  950 – 1250 TL

2+1                                                 2000- 2500 TL

3+1                                                 2500- 2800 TL

İLETİŞİM  :  0535 761 87 21

GENEL      :  0 850 302 82 62

İstanbul Karabük Arası Nakliyat

Leave a Comment

Tıkla Ara