İstanbul Evden Eve Nakliye

İstanbul  Düzce Arası Nakliyat

Her şehirlerarası nakliyatta dikkatli olunması gerektiği gibi İstanbul Düzce arası nakliyat”işleminde de oldukça dikkatli oluyoruz. Çünkü şehirlerarası nakliyat gidilen mesafe, şehir içi mesafelere göre daha uzun olduğu için hem fiyat konusunda, hem nakliyat şirketinin güvenilirliği ve profesyonelliği konusunda, hem de eşyalarınız için yaptığınız taşınma planında farklılıklar yaratmaktadır.

İstanbul Düzce Arası Nakliyat
İstanbul Düzce Arası Nakliyat

İstanbul Düzce arası nakliye işleminiz için seçeceğiniz firmanın alanında oldukça profesyonel ve nakliyat ekiplerinin yeterli deneyime sahip olması gerekmektedir. Uzun mesafeli evden eve nakliyat işlemleri, şehir içi yapılan nakliyat işlemlerine göre daha çok risk taşır. Dolayısıyla nakliyat firmasının yaptığı taşıma planının yanında sizler de eşyalarınız için plan yapmalısınız. Bunlara örnek olarak ;

 İstanbul Düzce Arası Nakliyat İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

a) Eşyalarınızı İyi Paketlemelisiniz ya da Nakliyat Firmasından Yardım Almalısınız

Eşya paketlemek, ”İstanbul  Düzce arası nakliye” işleminde oldukça önemlidir. Doğru şekilde paketlenmeyen eşyalar ya da nakliyat aracına doğru şekilde yerleştirilemeyen eşyalar özellikle uzun mesafelerde büyük risk alarak, olası bir hasara sebebiyet verebiliriz. Dolayısıyla ”İstanbul Düzce nakliye” işleminizde bu maddeye oldukça dikkat etmelidir.

b) Unuttuğunuz Herhangi Bir Eşya Olmaması İçin Önlem Almalısınız

İstanbul  Düzce arası nakliye  uzun bir mesafede olacağı için eşyayı unuttuğunuz yere dönmek   zor  oluyor.  Örneğin; Kıyafetler, Mutfak eşyaları, Salon eşyaları, Gereksiz eşyalar, Aksesuarlar gibi kategorilere ayırarak bir liste oluşturun. Paketlediğiniz her eşyaya işaret  atarak neyi alıp neyi almadığınızdan emin olabilirsiniz.

c)İstanbul Düzce Arası Nakliyat Özel Eşyalarınızı Kendiniz Götürebilirsiniz

İstanbul  Düzce arası nakliyat mesafesinden dolayı, günlük hayatınızda işe yarayacak  sizin için maneviyatı olan eşyalarınızı götürebilirsiniz. Çünkü sizler için özel olan eşyalara her an ihtiyacınız olabilir. Bazı durumlarda olası gecikmelerden dolayı eşyalarınız geç gelebilir. Firma tarafından eşya sigortası yapılsa bile manevi değeri olan eşyanızın hasarı ödendiğinde bile, üzücü  olur. Bunlar gibi taşınabilecek özel eşyalarınızı kendiniz de götürebilirsiniz.

d) İstanbul Düzce Arası Nakliyat Yeni Eviniz İçin Yerleşim Planı Yapmalısınız

Evden eve nakliyat  eşya sayısı fazla olduğu için ”İstanbul Düzce arası nakliye” gerçekleşmeden plan yaparız.Yeni evinizin eşya planıyla ilgili kabataslak bir tasarım oluşturmak,  hızlıca yerleşmeniz için  etkili oluyor. Eşya yerleştirme planı yapmadığınızda bir anda evinize taşınan eşyalar gözünüze fazla gelebilir. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için yerleşim planı yapmak sizlere avantaj sağlar. Bunun yanında yerleşmenizi kolaylaştırmak için nakliyat işlemi başlamadan yeni evinizi temizlemeyi ihmal etmeyin.

e) İstanbul Düzce Arası Nakliyat Fiyatları ne kadardır?

Oda sayısı                                      Nakliye Fiyatı

1+0                                                  750 – 1000 TL

1+1                                                  950 – 1250 TL

2+1                                                 2000- 2500 TL

3+1                                                 2500- 2800 TL

İstanbul Düzce Şehirlerarası Nakliyat Telefonları :  0535 761 87 21

GENEL      :  0 850 302 82 62

İstanbul Düzce Arası Nakliyat

Leave a Comment

Tıkla Ara