İstanbul Evden Eve Nakliye

İstanbul  Bursa Arası  Nakliyat

Her şehirlerarası nakliyatta dikkatli olunması gerektiği gibi İstanbul Bursa arası nakliye işleminde de oldukça dikkatli olunmalıdır. Çünkü şehirlerarası nakliyat gidilen mesafe, şehir içi mesafelere göre daha uzun olduğu için hem fiyat konusunda, hem nakliyat şirketinin güvenilirliği ve profesyonelliği konusunda, hem de eşyalarınız için yaptığınız taşınma planında farklılıklar yaratmaktadır.

İstanbul Bursa arası nakliyat işleminiz için seçeceğiniz firmanın alanında oldukça profesyonel ve nakliyat ekiplerinin yeterli deneyime sahip olması gerekmektedir. Uzun mesafeli evden eve nakliyat işlemleri, şehir içi yapılan nakliyat işlemlerine göre daha çok risk taşır. Dolayısıyla nakliyat firmasının yaptığı taşıma planının yanında sizler de eşyalarınız için plan yapmalısınız. Bunlara örnek olarak ;

Bursa Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Bursa şehirler arası nakliyat ihtiyacınız olduğunda, sizlere istediğiniz ile eşyalarınızı transfer edecek nakliyat hizmetimizi profesyonel şekilde sunduğumuzu belirtmek isteriz. Eşyalarınız nakliyat sektörünün en kaliteli hizmet veren firmamız aracılığında taşınıyor olması eşyalarınızın en güven edilir şekilde yeni adresinize teslim edileceği anlamını taşımaktadır. Bursa ilinde hem sadece şehirlerarası taşınacak müşterilerin taşınma ihtiyaçlarında çalışmalar sunan firmamız tamamıyla sizi memnun edecek sistemde nakliyat hizmetleri vermektedir.

Bursa şehirler arası nakliyat işlerinde tamamıyla mesuliyet alan firmamız eşyalarınızı en sağlıklı şekilde taşımak adına elinden gelen eforu göstermekte olup, eşyalarınızın taşınma aşamasında ortaya gelebilecek tüm hasar durumunda sizi zor durumda bırakmayacak şekilde bu istediğimiz dışında ortaya gelebilecek zarar durumlarında son kuruşuna kadar mesuliyet alarak eşyalarınızı en sağlıklı şekilde yeni adresinize ulaştıracaktır.İstanbul Bursa arası nakliyat

Son model nakliyat araçlarımızın her yıl bakımı yapılarak, muayenesi tam olmakta olup, her uzun yolculuğa çıkacağı seferlerinde kontrol edilerek, taşınma adresine gitmektedir. Zaten nakliyat hizmeti vereceğimiz adrese gitmeden önce araçlarımızın içi her defasında sterilize edilmekte olup, Ambalajlaması yapılan eşya yeni temizliği yapılan eve giriş yaptığında bu mekanın temiz  olması hedefiyle, ambalajlama malzemelerimizle paketlenen eşyalarınızın kirlenmemesi hedefiyle üst civar efor göstermekteyiz.

İstanbul Eşya Taşıma
Parça Eşya Taşıma

 İstanbul  Bursa Nakliyat İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

a) Eşyalarınızı İyi Paketlemelisiniz ya da Nakliyat Firmasından Yardım Almalısınız

Eşya paketlemek, İstanbul Bursa arası nakliyat işleminde oldukça önemlidir. Doğru şekilde paketlenmeyen eşyalar ya da nakliyat aracına doğru şekilde yerleştirilemeyen eşyalar özellikle uzun mesafelerde büyük risk alarak, olası bir hasara sebebiyet verebilir. Dolayısıyla İstanbul Bursa nakliye işleminizde bu maddeye oldukça dikkat etmelisiniz.

b)Bursa Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Unuttuğunuz Herhangi Bir Eşya Olmaması İçin Önlem Almalısınız

İstanbul Bursa arası nakliyat işleminiz uzun bir mesafede olacağı için eşyayı unuttuğunuz yere dönmek sizler için zor bir süreç olacaktır.  Örneğin; Kıyafetler, Mutfak eşyaları, Salon eşyaları, Gereksiz eşyalar, Aksesuarlar gibi kategorilere ayırarak bir liste oluşturup, paketlediğiniz her eşyaya işaret  atarak neyi alıp neyi almadığınızdan emin olabilirsiniz.

c) Özel Eşyalarınızı Kendiniz Götürebilirsiniz

Bursa Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bursa arası nakliyat mesafesinden dolayı, günlük hayatınızda işe yarayacak ya da sizin için maneviyatı oldukça yüksek olan eşyalarınızı kendiniz götürebilirsiniz. Çünkü sizler için özel olan eşyalara her an ihtiyacınız olabilir, bazı durumlarda olası gecikmelerden dolayı eşyalarınız geç gelebilir ya da ihtimali düşük olup, firma tarafından eşya sigortası yapılsa bile manevi değeri olan eşyanızın hasarı ödendiğinde dahi sizin için üzücü bir durum olabilir. Bunlar gibi taşınabilecek özel eşyalarınızı kendiniz de götürebilirsiniz.

İstanbul Bursa Arası Nakliyat
İstanbul Bursa Arası Nakliyat

d) Nakliyat Ekipleri Gelmeden Önce Yeni Eviniz İçin Yerleşim Planı Yapmalısınız

Evden eve nakliyat işleminde eşya sayısı fazla olduğu için İstanbul Bursa arası nakliyat işleminiz gerçekleşmeden yeni evinizin eşya planıyla ilgili kabataslak bir tasarım oluşturmak, yeni evinize hızlıca yerleşmeniz için oldukça etkili olacaktır. Eşya yerleştirme planı yapmadığınız takdirde bir anda evinize taşınan eşyalar gözünüzde fazla büyüyüp sizi stresli bir duruma sokabilir. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için yerleşim planı yapmak sizlere avantaj sağlayacaktır. Bunun yanında yerleşmenizi kolaylaştırmak için nakliyat ekipleri gelmeden önce yeni evinizi temizlemeyi de ihmal etmeyin.

e) İstanbul Bursa Şehirlerarası nakliyat güncel fiyat listesi

Bursa şehirler arası nakliyat fiyatları firmamız doğrultusundan yayılan nakliyat teklifi rakamlarına kıyasla ekonomik durumunuzu yormayacak, bakiyelerden oluşmaktadır. Bu sebeple firmamıza ulaştığınızda; Bursa şehirler arası nakliyat fiyat sorduğunuzda sizlere en optimal rakamlarda bu teklifi sunan, en kaliteli nakliyat firması olduğumuzu belirtmek isteriz.İstanbul Bursa arası nakliyat

Şehirler arası yolculuğa çıkacak eşyalarınızı her fiyat’tan ziyade en çok güven duyacağınız kurumsal bir nakliye şirketi aracılığında taşıtmanızın sizler hedefiyle sağlıklı olacağı kanısındayız. Çünkü resmi olmayan bir korsan taşımacıya eşyalarınızı emanet ederseniz, Daha sonrasında yaşayacağınız en ufak zarar durumunda eşyalarınız üzerinde hak talep etme, ya da ortaya gelen zararın karşılanması durumunda talebinize cevap alamayacağımız net olarak bilmelisiniz.

Bu nedenle her süre resmi, K3 eşya taşıma belgesi olan nakliyat firmalarına eşya emaneti yapmak ve nakliyat sigortası yapılarak eşyalarınızı taşıtmak sizler hedefiyle en doğru tercih olacaktır.

Oda sayısı                                      Nakliye Fiyatı

1+0                                                  750 – 1000 TL

1+1                                                  950 – 1250 TL

2+1                                                 2000- 2500 TL

3+1                                                 2500- 2800 TL

Bursa şehirler arası nakliyat – Bursa şehirler arası nakliye – Bursa şehirler arası nakliyat firması –  Bursa şehirler arası nakliyat fiyatları – Bursa şehirler arası nakliyat firmaları – Bursa şehirler arası evden eve nakliyat – Bursa şehirler arası nakliye firması –  Bursa şehirler arası asansörlü nakliyat – Bursa şehirler arası sigortalı nakliyat  – Bursa şehirler arası taşıma – Bursa şehirler arası nakliyat –  Bursa şehirler arası nakliyat taşımacalığı

İLETİŞİM  :  0535 761 87 21

GENEL      :  0 850 302 82 62

İstanbul-Bursa arası nakliyat

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tıkla Ara