Esenkent Evden Eve Nakliyat

Avrupa Yakası Ev Taşıma

Avrupa Yakası ev taşıma fiyatları kısmını size değerli müşterilerimize birkaç adımda anlatmak ve sizleri bilgilendirmek üzere bu yazıyı kaleme alıyoruz. Avrupa yakasında bütün semt ve mahallelerine parça transfer araçlarımız vardır ve bu konuda sizlere hizmet sunmaktayız. Avrupa yakası da ev taşıma fiyatları Bu hizmetleri sizlerle buluşması için bizlere ulaşmanız ve bizim web sitelerimiz ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

1.Avrupa Yakası Ev Nasıl Taşınır?

Avrupa Yakası ev nasıl taşınacağı konusunda sizlere birkaç bilgi sunalım. Öncelikle size en uygun ve kaliteli hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiş firmaya ulaşmanız lazım daha sonra piyasada birkaç firmadan fiyat teklifi isteyin , ve mümkün olduğu kadar ekspertiz hizmeti isteyiniz.

Şehirlerarası Nakliye
Şehirlerarası Nakliye

Ekspertiz hizmetleri ücretsizdir. Anlaştığınız firma öncelikle sizlere aracını gönderir ve yükleme için uygun koşulları sağlamanız lazım , şartlar uygun olursa (aracın yanaşmasına herhangi bir engel olmaması) taşınacak malzemeleriniz paketlenerek hazırlanır ve araca taşınır. Böylelikle ilk adresteki taşıma işlemi tamamlanır. Eşyanın teslim edileceği adrese ulaşılır. Ulaşım işi tamamlandıktan sonra sizlerin göstereceği uygun yerlere  eşyalar konularak sizlere teslim edilir ve ödeme işlemleri tamamlanır.

2.Avrupa Yakası Şehirlerarası Ev Taşıma

Avrupa Yakası  Şehirlerarası Eşya Taşıma için yapmanız gerek birkaç inceleme var . Bunlardan ilki kesinlikle bir kaç firmadan teklif alınız. Fiyatları karşılaştırın ve firmalardan yetki belgelerini isteyiniz. Ekspertiz hizmeti de kesinlikle almanız tavsiye edilir.

Şile Evden Eve Taşımacılık
Şile Evden Eve Taşımacılık

Karar verdikten sonra sözleşmenize taşınma gününü kayıt edin ve karşılıklı mutabık kalın ve firmayı takipte kalın size araç geldiği gün eşyalarınız komple paketlenerek sarılır ve araca güvenli bir şekilde taşınır. Sizlerin de sunmuş olduğu teklif doğrultusunda eşyalarınıza şehirlerarası ev taşıma sigortası yapılır ve kendinizi garantiye almış olursunuz.

3.Avrupa Yakası Ev Taşıma Fiyatları

Avrupa Yakası Eşya Taşıma Fiyatları konusunda sizlere bir fiyat listesi sunuyoruz. Aşağıdaki fiyat listemizi inceleyebilir ve referans değerler olarak alabilirsiniz. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Ayrıca fiyatlarımız şehirlerarası parça eşya taşıma fiyatları değildir. Sadece Mecidiyeköy ve bağlı semt fiyatlarıdır.


Eşya Nitelik                                                                                      Fiyat Aralığı  

 1+1 Ev Eşyası                                                                                      550-850   TL

 2+1 Ev Eşyası                                                                                     850-1350   TL

  3+1   Ev Eşyası                                                                                   1250-2000    TL

4.Avrupa Yakası Ev Taşıma Firmaları

Avrupa Yakası Ev Taşıma Firmaları seçerken yapmanız gereken bölgede çalışan adresi konumu belli olan firmalarla anlaşmanız. Bu firmalara arama motorlarından ulaşmanız çok kolay aslında ; ama daha sonraki işlemle için canınızın sıkılmaması için doğru firmaya ulaşmanız şart.

İstanbul Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Bunun için TEZEL nakliyat olarak yıllardır müşterilerimiz yanındayız ve bu hizmetin karşılığını da yıllardır alıyoruz. Bu bilinç ile sürekli araç filomuzu genişletiyor ve hizmet devamlılığı sunuyoruz.

Avrupa Yakası Ev Taşıma
Avrupa Yakası Ev Taşıma

Avrupa Yakası Ev Taşıma Firması Telefonları  :  0535 761 87 21   TR GENEL   0850 302 82 62

Leave a Comment

Tıkla Ara