İstanbul Evden Eve Nakliye

İstanbul Osmaniye Arası Nakliyat

Her şehirlerarası nakliyatta dikkatli olunması gerektiği gibi İstanbul  Osmaniye arası nakliyat  dikkatliyiz. Çünkü şehirlerarası nakliyat gidilen mesafe, şehir içi mesafelere göre daha uzundur. Hem fiyat konusunda, hem nakliyat şirketinin güvenilirliği ve profesyonelliği konusunda, hem de eşyalarınız için yaptığınız taşınma planında farklılıklar yaratırız.

İstanbul Osmaniye arası nakliyat için seçeceğiniz firmanın alanında oldukça profesyonel ve nakliyat ekiplerinin yeterli deneyime sahip olması gerekmektedir. Uzun mesafeli evden eve nakliyat işlemleri, şehir içi yapılan nakliyat işlemlerine göre daha çok risk taşır. Dolayısıyla nakliyat firmasının yaptığı taşıma planının yanında sizler de eşyalarınız için plan yapmalısınız. Bunlara örnek olarak ;

 İstanbul Osmaniye Arası Nakliyat  İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

a)İstanbul Osmaniye Arası Nakliyat Firmasından Yardım Almalısınız

Eşya paketlemek, İstanbul Osmaniye arası nakliyat işleminde oldukça önemlidir. Doğru şekilde paketlenmeyen eşyalar ya da nakliyat aracına doğru şekilde yerleştirilemeyen eşyalar özellikle uzun mesafelerde büyük risk alarak, olası bir hasara sebebiyet verebilir. Dolayısıyla İstanbul  Osmaniye nakliyat işleminizde bu maddeye oldukça dikkat etmelisiniz.

b) Unuttuğunuz Herhangi Bir Eşya Olmaması İçin Önlem Almalısınız

İstanbul Osmaniye arası nakliyat  uzun bir mesafede olacağı için eşyayı unuttuğunuz yere dönmek sizler olacaktır.  Örneğin; Kıyafetler, Mutfak eşyaları, Salon eşyaları, Gereksiz eşyalar, Aksesuarlar gibi kategorilere ayırarak bir liste oluşturuyoruz.Paketlediğimiz her eşyaya işaret  atarak neyi alıp neyi almadığımızdan emin oluruz.

c) Özel Eşyalarınızı Kendiniz Götürebilirsiniz

İstanbul  Osmaniye arası nakliyat mesafesinden dolayı, günlük hayatınızda işe yarayacak ya da sizin için maneviyatı oldukça yüksek olan eşyalarınızı kendiniz götürebilirsiniz.

Çünkü sizler için özel olan eşyalara her an ihtiyacınız olabilir, bazı durumlarda olası gecikmelerden dolayı eşyalarınız geç gelebilir ya da ihtimali düşük olup, firma tarafından eşya sigortası yapılsa bile manevi değeri olan eşyanızın hasarı ödendiğinde dahi sizin için üzücü bir durum olur. Bunlar gibi taşınabilecek özel eşyalarınızı kendiniz de götürebilirsiniz.

d) Nakliyat Ekipleri Gelmeden Önce Yeni Eviniz İçin Yerleşim Planı Yapmalısınız

Evden eve nakliyat eşya sayısı fazla olduğu için İstanbul Osmaniye arası nakliye işleminiz gerçekleşmeden yeni evinizin eşya planını yapınız.  Kabataslak bir tasarım oluşturmak, yeni evinize hızlıca yerleşmeniz için oldukça etkili olacaktır. Eşya yerleştirme planı yapmadığınız takdirde bir anda eşyalar gözünüzde fazla gelebilir sizi strese sokar. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için yerleşim planı yapmak sizlere avantaj sağlar.  Yerleşmenizi kolaylaştırmak için nakliyat ekipleri gelmeden önce yeni evinizi temizlemeyi de ihmal etmeyin.

e) İstanbul Osmaniye Arası nakliyat güncel fiyat listesi

Oda sayısı                                      Nakliye Fiyatı

1+0                                                  750 – 1000 TL

1+1                                                  950 – 1250 TL

2+1                                                 2000- 2500 TL

3+1                                                 2500- 2800 TL

İstanbul Osmaniye Şehirlerarası Nakliyat Telefonları   :  0535 761 87 21  GENEL      :  0 850 302 82 62

İstanbul Osmaniye Arası Nakliyat
İstanbul Osmaniye Arası Nakliyat

Yorum bırakın

Tıkla Ara