Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılık

Bostancı Parça Eşya Taşıma

Bostancı Parça Eşya Taşıma kısmını size değerli müşterilerimize birkaç adımda anlatmak ve sizleri bilgilendirmek üzere bu yazıyı kaleme alıyoruz. Bostancı da Parça Eşya Taşıma  bütün semt ve mahallelerine parça transfer araçlarımız vardır ve bu konuda sizlere hizmet sunmaktayız. Bu hizmetleri sizlerle buluşması için bizlere ulaşmanız ve bizim web sitelerimiz ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

1.Bostancı Parça Eşya Nasıl Taşınır?

Bostancı parça eşya nasıl taşınır konusunda sizlere birkaç bilgi sunalım. Öncelikle size en uygun ve kaliteli hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiş firmaya ulaşmanız lazım daha sonra piyasada birkaç firmadan fiyat teklifi isteyin , ve mümkün olduğu kadar ekspertiz hizmeti isteyiniz.

Ekspertiz hizmetleri ücretsizdir. Anlaştığınız firma öncelikle sizlere aracını gönderir ve yükleme için uygun koşulları sağlamanız lazım , şartlar uygun olursa (aracın yanaşmasına herhangi bir engel olmaması) taşınacak malzemeleriniz paketlenerek hazırlanır ve araca taşınır. Böylelikle ilk adresteki taşıma işlemi tamamlanır. Eşyanın teslim edileceği adrese ulaşılır. Ulaşım işi tamamlandıktan sonra sizlerin göstereceği uygun yerlere  eşyalar konularak sizlere teslim edilir ve ödeme işlemleri tamamlanır.

Bostancı Parça Eşya Taşıma
Bostancı Parça Eşya Taşıma

2.Bostancı Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

 Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma için yapmanız gerek birkaç inceleme var . Bunlardan ilki kesinlikle bir kaç firmadan teklif alınız. Fiyatları karşılaştırın ve firmalardan yetki belgelerini isteyiniz. Ekspertiz hizmeti de kesinlikle almanız tavsiye edilir.

Karar verdikten sonra sözleşmenize taşınma gününü kayıt edin ve karşılıklı mutabık kalın ve firmayı takipte kalın size araç geldiği gün eşyalarınız komple paketlenerek sarılır ve araca güvenli bir şekilde taşınır. Sizlerin de sunmuş olduğu teklif doğrultusunda eşyalarınıza şehirlerarası parça eşya taşıma sigortası yapılır ve kendinizi garantiye almış olursunuz.

3.Bostancı Parça Eşya Taşıma Fiyatları

 Parça Eşya Taşıma Fiyatları konusunda sizlere bir fiyat listesi sunuyoruz. Aşağıdaki fiyat listemizi inceleyebilir ve referans değerler olarak alabilirsiniz. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Ayrıca fiyatlarımız şehirlerarası parça eşya taşıma fiyatları değildir. Sadece Maltepe ve bağlı semt fiyatlarıdır.


Eşya Nitelik                                                                                      Fiyat Aralığı

Koltuk – Kanepe Takımı                                                                        300 –  549  TL

Beyaz Eşya -Mutfak                                                                               300- 550   TL

Salon Takımı                                                                                           300 -549    TL

Yatak Odası                                                                                             355 – 599    TL

4.Bostancı  Parça Eşya Taşıma Firmaları

Parça Eşya Taşıma Firmaları seçerken yapmanız gereken bölgede çalışan adresi konumu belli olan firmalarla anlaşmanız. Bu firmalara arama motorlarından ulaşmanız çok kolay aslında ; ama daha sonraki işlemle için canınızın sıkılmaması için doğru firmaya ulaşmanız şart.

Bunun için TEZEL nakliyat olarak yıllardır müşterilerimiz yanındayız ve bu hizmetin karşılığını da yıllardır alıyoruz. Bu bilinç ile sürekli araç filomuzu genişletiyor ve hizmet devamlılığı sunuyoruz.

5.Bostancıda Öğrenci Evi Taşıma

Öğrenci Evi Taşıma hizmetini siz değerli geleceğimiz için umut olan öğrencilere veriyoruz. Bu konuda elimizden geldiği kadar çok uygun fiyat seçenekleri ile geleceğimiz olan Üniversite öğrencilerine sunuyoruz. Tezel Nakliyat ailesi olarak öğrencilerimizin yanındayız.

Bostancı Parça Eşya 

Leave a Comment

Tıkla Ara