İstanbul Eşya Taşıma

Ataşehir Parça Eşya Taşıma

Ataşehir Parça Eşya Taşıma kısmını çok değerli müşterilerimize birkaç adımda anlatmak ve sizleri bilgilendirmek üzere bu yazıyı kaleme alıyoruz.Bütün semt ve mahalleleri parça transfer araçlarımız vardır ve bu konuda sizlere çok iyi hizmet sunmaktayız. Bu hizmetlerimizin sizlerle buluşması için  bizim web sitelerimizi ziyaret etmeniz gerekmektedir.www.tezelnakliyat.com-www.tezelevdenevenakliyat.com

1.Ataşehirde Parça Eşyalar Nasıl Taşınır?

Ataşehir parça eşya nakliyatı nasıl taşınır konusunda sizlere birkaç bilgi sunalım. Öncelikle size çok uygun ve kaliteli hizmeti vermeyi kendimize ilke edinmiş bir firmayız.  Ama Firmaya ulaşmanız lazım daha sonra piyasada birkaç firmadan fiyat teklifi isteyip , ve mümkün olduğu kadar ekspertiz hizmeti isteyiniz. Ekspertiz hizmetleri ücretsizdir. Anlaştığınız firma öncelikle sizlere aracını gönderir ve yükleme için uygun koşulları sağlamanız lazım , şartlar uygun olursa (aracın yanaşmasına herhangi bir engel olmaması) taşınacak malzemeleriniz paketlenerek hazırlanır ve araca taşınırız. Böylelikle ilk adresteki taşıma işlemi tamamlanır. Eşyanın teslim edileceği adrese ulaştırırız. Ulaşım işi tamamlandıktan sonra sizlerin göstereceği uygun yerlere  eşyalar konularak sizlere teslim edilir ve ödeme işlemleri tamamlanmış olur.

2.Ataşehir Şehirlerarası Parça Eşya Nakliye nasıl olur?

 Şehirlerarası Parça Eşya Nakliyesi için yapmanız gerek birkaç inceleme var . Bunlardan ilki kesinlikle bir kaç firmadan teklif alınız.Ama fiyatları karşılaştırın ve firmalardan yetki belgelerini isteyiniz. Ekspertiz hizmeti de kesinlikle almanızı çok  tavsiye ederiz. Karar verdikten sonra sözleşmenize taşınma gününü kayıt edin ve karşılıklı mutabık kalın ve firmayı takipte kalın size araç geldiği gün eşyalarınız komple paketlenerek sarılır ve araca güvenli bir şekilde taşınır. Sizlerin de sunmuş olduğu teklif doğrultusunda eşyalarınıza şehirlerarası parça eşya taşıma sigortası yapılır ve eşyalarınızı garantiye almış oluyoruz.

3.Ataşehir Parça Eşya Taşıma Fiyatları ne kadardır?

 Parça Eşya Taşımacılık Fiyatları konusunda sizlere bir fiyat listesi sunuyoruz. Aşağıdaki fiyat listemizi inceleyebilir ve referans değer olarak kullanabilirsiniz. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Ayrıca fiyatlarımız şehirlerarası parça eşya taşıma fiyatları değildir. Sadece Ataşehir ve bağlı semt fiyatlarıdır.


Eşya Nitelik                                                                                      Fiyat Aralığı

Koltuk – Kanepe Takımı                                                                        300 –  549  TL

Beyaz Eşya -Mutfak                                                                               300- 550   TL

Salon Takımı                                                                                           300 -549    TL

Yatak Odası                                                                                             355 – 599    TL

4.Ataşehir Parça Eşya Taşıma Firmaları hangileridir?

Parça Eşya Taşıması Firmaları seçerken yapmanız gereken bölgede çalışan adresi konumu belli olan firmalarla anlaşmanız. Çünkü firmalara arama motorlarından ulaşmanız çok kolay aslında ; çünkü daha sonraki işlemle için canınızın sıkılmaması için doğru firmaya ulaşmanız şart. Çünkü için TEZEL nakliyat olarak yıllardır müşterilerimiz yanındayız ve bu hizmetin karşılığını da yıllardır çok alıyoruz. Bu bilinç ile sürekli araç filomuzu genişletiyor ve çok hizmet devamlılığı sunuyoruz.

5.Ataşehir Öğrenci Evi Taşıma

Öğrenci Evi Taşıma hizmetini siz değerli geleceğimiz için umut olan öğrencilerimize çok veriyoruz. Bu konuda elimizden geldiği kadar çok uygun fiyat seçenekleri ile geleceğimiz olan Üniversite öğrencilerine sunarız. Tezel Nakliyat ailesi olarak öğrencilerimizin yanındayız.

Ataşehir Parça Eşya Nakliyat

 FİYAT BİLGİSİ AL   0 535 761 87 21

Leave a Comment

Tıkla Ara